Hakkımızda

PORTO CORPORATION

Company Overview

Isıtma ve soğutma sistemleri sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden İK MÜHENDİSLİK müşterilerinin taleplerini %100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak karşılamaktadır.

Isıtma ve soğutma sektörünün altında bulunan tüm ürünlere hizmet veren nadir firmalardan olan İK MÜHENDİSLİK gıda sektöründen, inşaat sektörüne ve plastik imalat sektörüne kadar tüm sektörlerdeki ısıtma ve soğutma sistem ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir.

Soğuk oda imalatından, buz makinelerine, çekmeceli morglardan, muz sarartma odalarına, VRF sistemlerden, Split klimalara, Chiller sistemlerden, klima santrallerine, kazanlardan, kombilere kadar tüm cihaz ve sistemlerin proje, imalat, montaj, arıza ve bakım hizmetlerini veren İK MÜHENDİSLİK gelişimin sürekli olması gerektiğine inanmaktadır.

Bu amaçla İK MÜHENDİSLİK çalışmalarını teknolojik gelişmelere ve müşteri beklentilerine paralel olarak yürütmektedir.

Firma olarak kaliteyi bir yaşam biçimi haline getiren İK MÜHENDİSLİK personellerine sağladığı iç ve dış eğitimler ile kaliteli insan gücünü arttırarak ülkemize ve sektörümüze yetişmiş kaliteli teknik elemanlar kazandırmaktadır.

İK MÜHENDİSLİK bünyesinde bulunan personellerini insan ilişkileri kuvvetli, sektörel bilgi ve deneyimi yüksek, sektördeki yenilikleri takip eden kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmiş kişilerden oluşturmaktadır.

Personel seçiminde gösterdiği özeni tedarikçi ve kullandığı alet ekipmanlarda da gösteren İK MÜHENDİSLİK kullandığı ekipmanları TSE ve CE belgeli ürünlerden oluşturmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Geçmişten gelen tecrübemiz ile bütünleştirdiğimiz dinamik yapımızı geliştirerek;

• Yetkisini almış olduğumuz firmaların çalışma prensiplerine bağlı kalmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak,

• Üstün kaliteli ürün ve hizmetler sunmak,

• Yüksek iş ahlakı temelleri çerçevesinde planlı ve kararlı büyümeye devam ederek, sektördeki öncü kuruluşlarından biri olmak

WHAT WE DO

A Selection Of Industries We Serve

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur.

Get Your Next Project Done!

The Highest Quality

THE LARGEST METALS MANUFACTURING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Vestibulum auctor felis eget orci semper vestibulum. Pellentesque ultricies nibh gravida, accumsan libero luctus, molestie nunc. In nibh ipsum, blandit id faucibus ac, finibus vitae dui.